Een wandelroute voor lekkerbekken: langs een knus pannenkoekhuis naar een bierbrouwerij. Met de glooiende paadjes van Nationaal Park de Maasduinen gaat een lekker hapje er wel in – en dat biertje heb je dubbel en dwars verdiend aan het eind van de dag!
De Hamert
Hier vandaan wandel je Nationaal Park de Maasduinen in. De route leidt je langs een leuk plekje om even een pauze in te lassen: Jachthut op den Hamer, aan de rand van Landgoed de Hamert. Het is een pannenkoekenhuis maar je kunt er ook terecht voor een broodje of alleen een kop koffie, hoewel een pannenkoek er vast ingaat!
Brouwerijbezoek
Je wandelt nog een stuk langs de Maas, die verantwoordelijk is voor de creatie van dit natuurgebied. De Maasduinen zijn gevormd in de laatste ijstijd, toen opstuivend rivierzand duinen vormde. Als je na de route nog tijd hebt kun je bij de Hertog Jan Brouwerij een rondleiding meemaken, langs de authentieke koperen brouwketels.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Aardige route, officieel relatief veel langs doorgaande wegen, maar alternatieven mogelijk. Rond punt 43 kan je makkelijk wat langer doorlopen in het (nieuwe) natuurgebied. En tussen 43 en 71, kan je mooi door het groen steken over de vele paden (maar mis je wel het pannenkoeken restaurant).
Veel langs (drukke) wegen en op smalle fietspaden. Loop je met z’n tweeën (of meer) dan moet je dus heel veel achter elkaar lopen. Heb je een hond bij je en is het een zonnige dag dan loop je heel veel open en is dat erg warm voor de hond! Wij hebben mooiere routes gelopen in deze regio en raden deze niet aan! Jammer.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Wandelroute 670670 | Toegevoegd op 25-7-2017 | Laatst gewijzigd op 22-4-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.