Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Op zondag te druk
Bij knooppunt 38 is nog een mooi boscafen
Top route. Weg van de drukte. Mooie omgeving en geweldig mooie vennen.
Prachtige route door de bossen en langs de vennen. Deze paden vsn de knooppunten lopen langs de gebaande, doorgaans drukke wandelroutes af.
De navigatie geeft niet altijd aan waar je naartoe moet .
Op maandag gelopen met prachtig weer. Heel rustig. Eerste deel vooral langs wei- en akkerland daarna over wandel- en ruiterpaden (daarvoor moet je echt even op de kaart kijken omdat de gesproken navigatie even stopt) langs meerdere vennetjes onder luid gekwaak van kikkers en gekwetter van vogeltjes. Kijk even goed in de route hoe je moet lopen voor restaurant/terras de Hermitage wanneer je daar iets wil drinken; je moet dan een stukje van de route af e wij liepen het helaas voorbij. Aanrader!
Vergeet het overheerlijke appeltaartje bij boshuis de Hermitage niet.
Ik heb genoten van deze wandeling. Prachtig lang de vennen. Zelfs een mogelijkheid gehad om een kopje koffie te krijgen in deze corona tijd. Ik vind hem 5 sterren waard.
Duidelijke mooie route door de bossen en langs vennen. Grotendeels knooppuntenroute, soms wijkt het pad af waardoor je nog dichter langs een ven loopt.
Mooie route met prachtige plaatjes op de diverse vennetje
Omdat je niet in het drukke Oisterwijk begint is vooral het begin rustig. Mooie afwisselende wandeling met natuurlijk de vennen als hoogtepunt.
Een hele afwisselende route door bos, hei en langs verschillende vennetjes. Echt een prachtroute om te lopen.
Prima mooie route! Bij de vennen wat druk hier en daar
App wel nodig. Voor mij Mooiste gebied van nederland
Prachtig
App noodzakelijk om de route goed te lopen.
Op sommige momenten worden de nummers van bepaalde knooppunten niet hardop gezegd. Dan móet je op de kaart kijken en kunt niet “blindelings” op de spraak blijven lopen.
Op een zonnige dag wel erg druk
Prachtige natuur, veel vennen die erg mooi zijn. Heel af en toe n stuk lopen over fietspaden. Maar al met al genoten.
Is een hele mooie route soms wel goed op letten waar je naar toe moet maar is goed om te doen. Vele mooie vennetjes gezien en mijn honden vonden het ook super
Wanneer je in de ochtend vertrekt, kan je nog lekker een kop koffie halen bij te Stokske, daar waar het P-terrein is.
Hele mooie route, gaan we zeker nog een keer lopen
Heerlijk rustig en erg mooi. Even lekker uitrusten bij het bos café!
App is niets waard geeft herhaaldelijk verkeerde aanwijzingen en zegt dat ik regelmatig op de verkeerde route zit dus met een woord bagger !
Prachtige afwisselende wandeling
Mooie route en prachtig weer in februari 2019. Kijk voor een impressie op: https://youtu.be/1PxqmvkVsQA
In het groene woud vind ik dit de mooist route. De afwisseling vennen, bos, boerderijen, prachtig. Hier prachtige planten ondekt. Heb er prachtige foto's van maar weet nog niet waar ik deze kwijt kan.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Wandelroute 318686 | Toegevoegd op 24-9-2015 | Laatst gewijzigd op 12-4-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.