Vanuit het Limburgse Oostrum loop je zo de bossen in. Als eerste wandel je over de uitgebreide zandverstuivingen van Landgoed Boshuizerbergen. Een prachtig stukje natuur waarin je o.a. jeneverbesstruiken ziet. Het aangrenzende Landgoed Geijsteren is al sinds 1806 eigendom van de adellijke familie De Weichs de Wenne. Het is hier heerlijk stil, ideaal voor een dagje onthaasten. Je passeert de gotische Sint-Willibrorduskapel. Dit gebouwtje stamt oorspronkelijk uit 1543! Ook staat hier een grenspaal uit 1551, hij markeert de grens tussen Noord-Brabant en Limburg. Aan de Oostrumse Beek kom je langs de Rosmolen. Deze watermolen werd gebouwd in 1667, er wordt nog steeds graan mee gemalen. De route eindigt bij Allemans Café Bistro Terras. Tijd voor een lekker hapje en drankje!
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Bij knooppunt 10 kan je geen routewijziging 12 vinden. Volg dan 14.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Wandelroute 2496310 | Toegevoegd op 4-6-2021 | Laatst gewijzigd op 10-6-2021
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.