Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Het is een mooie route die wel alleen te lopen is met navigatie en is deze niet geschikt voor mensen die moeilijk ter been zijn omdat de diverse bossen redelijk verwilderd zijn. Heb genoten van een mooie herfstwandeling door de fluisterstille bossen.
Te kramp klein ander pad dicht kun niet verder
Bepaalde stukken waren half april niet begaanbaar en ondergelopen. Wel veel avontuurlijke zijpaadjes. Heerlijk als je op paden zonder verkeer wilt lopen.
We worden van knooppunt 7 naar 30 gestuurd... en weer terug ... Dat zijn we na 3 x beu
Het is vast een leuke route als het hoogzomer is maar nu het geregend heeft is het bijna één lange modderige route. Niet leuk meer. Helaas.
Was erg mooi maar nat door de vele regen
Leuke route met die kleine paadjes en doorsteekjes. In de lente is hij waarschijnlijk nog mooier, dan komen we zeker nog een keer terug
Prachtige gevarieerde route met dichtbegroeide rabatten bos en overwoekerde paden, afgewisseld met beekjes in landbouw gebied. Wij hebben de route verlengd aan de noordkant vanaf 82 naar 79-78-vóór 77 de Vossenholen in om zo weer vlak voor 83 de route weer op te pakken. Uiteindelijk loop je dan ongeveer 11 km.
Een mooi gebied en route. Sommige stukken zijn wel erg dicht begroeid en daardoor slechter begaanbaar.
Mooie omgeving maar de eerste helft van de route zijn de paden erg overgroeid en zelfs totaal niet begaanbaar.
De route gaat door een prachtig stuk natuur, af en toe dichte begroeiing dus lange broek is aan te bevelen, de dichte begroeiing maakt het juist wat avontuurlijk
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Wandelroute 1525618 | Toegevoegd op 19-6-2020 | Laatst gewijzigd op 12-4-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.