Postillion Hotels logo
Ben je op zoek naar een goede plek om te kunnen overnachten in of nabij de grote steden van Nederland? Kom dan overnachten in een van de Postillion Hotels! Wanneer je overnacht bij Postillion Hotels zorgt het team ervoor dat je van alle gemakken voorzien bent. Verder kun je tijdens een overnachting in een van de hotels gebruik maken van het royale ontbijtbuffet in de dinerzalen. Daarnaast heb je de mogelijkheid om gedurende je overnachting gebruik te maken van gratis WiFi. Tevens is het mogelijk om in de restaurants van de hotels te genieten van heerlijke gerechten. 
Kortom, een overnachting in een van de Postillon hotels is een onvergetelijke ervaring!
Postillion Hotel Amersfoort Veluwemeer

Postillion Hotel Amersfoort Veluwemeer

Strandboulevard 3
3882 RN Putten
Gelderland
+31 (0)341 35 64 64
hotel.amersfoort@postillionhotels.com

Postillion Hotel Haren Groningen

Postillion Hotel Haren Groningen

Emmalaan 33
9752 KS Haren
Groningen
+31 (0)50 534 70 41
hotel.haren@postillionhotels.com

Postillion Hotel Arnhem

Postillion Hotel Arnhem

Europaweg 25
6816 SL Arnhem
Gelderland
+31 (0)26 357 33 33
hotel.arnhem@postillionhotels.com

Postillion Hotel Dordrecht

Postillion Hotel Dordrecht

Rijksstraatweg 30
3316 HM Dordrecht
Zuid-Holland
+31 (0)78 618 44 44
hotel.dordrecht@postillionhotels.com

Postillion Hotel Utrecht Bunnik

Postillion Hotel Utrecht Bunnik

Kosterijland 8
3981 AJ Bunnik
Utrecht
+31 (0)30 656 92 22
hotel.bunnik@postillionhotels.com

Postillion Hotel Deventer

Postillion Hotel Deventer

Deventerweg 121
7418 DA Deventer
Overijssel
+31 (0)570 62 40 22
hotel.deventer@postillionhotels.com

Wil jij ook een weekend baden in luxe?
Postillion hotels verzorgen bijzondere arrangementen, bijvoorbeeld:

Amersfoort Fietsstad Special

Heerlijk fietsen door de prachtige natuur van de Veluwe of genieten van de bruisende stad Amersfoort. Nu is het moment om er van te genieten want we hebben een mooi driedaags arrangement voor je samengesteld:
  • 2x overnachting inclusief ontbijt
  • 1x drie gangen diner
  • 1x welkomstdrankje
  • 1x picknicktas
Voor 89 euro per persoon.
Meer informatie over dit arrangement

Bekijk alle arangementen