Asten Ruïne

Op een omgracht terrein staan de ruïnes van het laatste huis Asten. De gracht is nog geheel intact, en de voorburcht is gerestaureerd. Van het huis zelf is waarschijnlijk de noordwestelijke hoek het oudste deel. Het betreft hier waarschijnlijk de resten v

Voorste Heusden
5725ADAsten
Noord-Brabant Nederland

Fiets- en wandelroutes van gebruikers

Er zijn nog geen routes openbaar gemaakt die langs deze bezienswaardigheid komen.

Plan zelf een route