Walcheren is een ware fietsparel. Je vindt er rust, ruimte en leuke authentieke dorpjes. Aan het strand geniet je van de branding van de Noordzee. De route start in Grijpskerke. Onderweg kom je langs Vakantiepark de Meerpaal. Bij het restaurant kun je even uitrusten en kun je genieten van koffie met een vers broodje. De ligging is uniek: aan de rand van het dorp, omgeven door bos, aan de voet van de duinen. Achter de duinen fiets je verder door het bos. Ook kom je langs de Westkapelse Kreek die ontstond nadat de dijk vernietigd werd bij een bombardement tijdens de Tweede Wereldoorlog. In Westkapelle kijk je uit over de Noordzee en zie je o.a. de Lage Vuurtoren uit 1875. Wat een leuke regio!
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Er zijn nog geen ervaringen toegevoegd aan deze route, wees de eerste die zijn ervaring deelt!
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 766230 | Toegevoegd op 23-2-2018 | Laatst gewijzigd op 13-1-2020
Met al meer dan 1.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.