Rondje Schoorlse Duinen en Broeker Veiling

Fietsroute 552983

Aangeboden door:

1763 42

Omschrijving

Je route gaat van start bij Busker fietsen, Bergen fietsplezier. Hier kun je meteen een fiets huren. Je komt onder meer door Dirkshorn waar je vlak na elkaar twee prachtige monumenten passeert: het Raadhuis uit 1870 en de dorpskerk uit 1868. Ook het Raadhuis (1744) en de vijftiende-eeuwse dorpskerk in Oudkarspel zijn de moeite van het afstappen waard. In Broek op Langedijk kun je het monumentale houten veilinggebouw uit 1912 bezoeken. Je ziet er o.a. een historische veilingklok. De veiling werd hier al sinds 1887 gehouden. De Schoorlse Duinen vormen een van Nederlands mooiste duingebieden. Je fietst er dwars door bos en duinen. De Hargermolen stamt uit 1804. Zijn voorganger sneuvelde in 1799 tijdens gevechtshandelingen tussen een Engels-Russisch leger en de Franse bezetters.

Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen

Deel deze route met anderen

Routebeschrijving

Busker fietsen, Bergen fietsplezier (Kerkstraat, 1861 KR, Bergen, Noord-Holland, Nederland)
0.00 km
0:00
Toon volledige routebeschrijving

Startpunt

Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.

Jouw startpunt
Busker fietsen, Bergen fietsplezier
Kerkstraat
1861 KR Bergen
Plan route naar startpunt

Wittenburg

Plein
1861JZ Bergen (NH)
072 - 582 10 05
Stuur een mail

Parkeerplaats centrum

Berkenlaan
1861CS Bergen (NH)

alkmaar

Stationsweg
1815 CB Alkmaar

VVV Schoorl bij Buitencentrum Schoorlse Duinen

Oorsprongweg
1871HC Bergen (NH)
072 581 31 00
Stuur een mail

Bezoekerscentrum Het Zandspoor

Oorsprongweg
1871HC Bergen (NH)

Pauzeplaatsen

Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.

Pauzeplaatsen

Fietsonderhoud

Meer informatie

Bezienswaardigheden

Geen foto van Hargermolen

Hargermolen

Windmolen

Meer informatie

Ervaringen

Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!

Er zijn nog geen ervaringen toegevoegd aan deze route, wees de eerste die zijn ervaring deelt!

Wat vond je van deze fietsroute?

Ook je ervaring delen? of registreer je voor een gratis account.

Deel deze route met anderen

Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 552983 | Toegevoegd op 23-2-2017 | Laatst gewijzigd op 20-5-2020

Download de route.nl app

Met al meer dan 1.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.

App Store Google Play
Meer informatie en uitleg
App promotie afbeelding