Deze route neemt je mee voor een lange en prachtige fietstocht door het Utrechtse veengebied en door de Vechtstreek. Een route die bol staat van heerlijke weidse uitzichten, stille natuur en historische plaatsjes.Vestingstad
Weesp
Ook in de Vechtstreek kijk je je ogen uit: je ziet hier oude molens, monumentale boerderijen en herenhuizen. Het ene dorpje is nog mooier dan de andere. Fietsend langs het water geniet je kilometers lang van het natuurschoon en de stilte. In het oude vestingstadje Weesp is veel cultuurhistorie te bewonderen.
De Gein
Langs de loop van het riviertje de Gein fiets je een landschap in van groene weilanden met grazende koeien, dijkjes omzoomd met knotwilgen en langgerekte percelen met oude boerderijen. Je passeert de uit 1874 daterende Oostzijdse Molen, een van de geliefde schilderobjecten van Mondriaan. In Abcoude zie je onder meer de Wilhelminabrug over het Gein, een kwakel (voetgangersbrug) uit 1908. In het buitengebied volg je de meanderende loop van De Winkel naar natuurgebied Botshol.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 524596 | Toegevoegd op 27-9-2016 | Laatst gewijzigd op 28-12-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.