LF-Fietsclub: Vlakenswaard Vliegveld Budel

155x bekeken


... M


71,27 KM


4:11 U


1256 Kcal

Downloaden

Embed

Fitness

Mobile

Aangeboden door

Jan, Noord-Brabant (NL)
Toegevoegd op 11-5-2016Laatst gewijzigd op 21-3-2017

Routebeschrijving

#BeschrijvingAfstandTijd
Maastrichterweg 9, 5554GE, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland0.00 km0:00
Blijf 188 m op Maastrichterweg0.19 km0:00
Ga een flauwe bocht rechtsaf de Maastrichterweg op en volg deze weg 30 m0.22 km0:00
Ga linksaf de Maastrichterweg op en volg deze weg 196 m0.41 km0:01
Ga linksaf en volg deze weg 523 m0.94 km0:03
Ga linksaf de Heistraat op en volg deze weg 104 m1.04 km0:03
Ga rechtsaf en volg deze weg 38 m1.08 km0:04
Ga linksaf en volg deze weg 55 m1.13 km0:04
Ga rechtsaf en volg deze weg 329 m1.46 km0:05
Ga rechtsaf de Oud Spoor op en volg deze weg 388 m1.85 km0:06
Ga een scherpe bocht linksaf de De Sil op en volg deze weg 63 m1.91 km0:06
Zeelberg, 5555XZ, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland1.91 km0:06
Blijf 8 m op De Sil1.92 km0:06
Ga rechtsaf de Brugseheide op en volg deze weg 1.8 km3.75 km0:13
Ga rechtsaf de Opperheide op en volg deze weg 512 m4.27 km0:15
Ga rechtsaf de Kluizerdijk op en volg deze weg 8 m4.27 km0:15
Opperheide, 5556XS, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland4.27 km0:15
Blijf 522 m op Kluizerdijk4.79 km0:17
Ga een flauwe bocht linksaf de Koppeldijk op en volg deze weg 398 m5.19 km0:18
Volg de weg 9 m5.20 km0:18
Ga rechtsaf de Maastrichterweg op en volg deze weg 3 m5.20 km0:18
Maastrichterweg 203, 5556VB, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland5.20 km0:18
Blijf 2.7 km op Maastrichterweg7.87 km0:27
Ga linksaf en volg deze weg 29 m7.90 km0:27
Abdijweg/Maastrichterweg, 5556VC, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland7.90 km0:27
Volg de weg 17 m7.92 km0:27
Ga linksaf en volg deze weg 1.3 km9.19 km0:32
Ga een flauwe bocht linksaf en volg deze weg 43 m9.23 km0:32
Ga rechtsaf de Kluizerdijk op en volg deze weg 6 m9.23 km0:32
Kluizerdijk, 5556VE, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland9.23 km0:32
Blijf 10 m op Kluizerdijk9.24 km0:32
Ga linksaf de Abdijweg op en volg deze weg 555 m9.80 km0:34
Ga linksaf en volg deze weg 4 m9.80 km0:34
217
217 (Petrus van Eijnattenlaan, 5556VE, Leende, Noord-Brabant, Nederland)9.80 km0:34
36
36 (Kluizerweg, 5556VE, Leende, Noord-Brabant, Nederland)10.35 km0:36
38
38 (Bergbosweg, 6021SB, Budel, Noord-Brabant, Nederland)12.92 km0:46
216
216 (Ruiterstraat, 3930, Hamont-Achel, Limburg, België)13.78 km0:50
216
216 (Ruiterstraat, 3930, Hamont-Achel, Limburg, België)13.78 km0:50
514
514 (Beverbeek, 3930, Hamont-Achel, Limburg, België)14.86 km0:54
513
513 (Wagerdijk, 3930, Hamont-Achel, Limburg, België)17.01 km1:03
541
541 (Nobelstraat, 3930, Hamont-Achel, Limburg, België)18.90 km1:10
542
542 (Erkstraat, 3930, Hamont-Achel, Limburg, België)22.10 km1:23
2
2 (Heuvel, 6023RB, Budel-Schoot, Noord-Brabant, Nederland)24.04 km1:31
80
80 (Grootschoterweg 8, 6021KC, Budel, Noord-Brabant, Nederland)25.27 km1:36
82
82 (Meemortel, 6021RG, Budel, Noord-Brabant, Nederland)27.42 km1:44
Ga rechtsaf en volg deze weg 29 m27.45 km1:44
Ga een flauwe bocht rechtsaf en volg deze weg 350 m27.80 km1:45
Ga linksaf en volg deze weg 69 m27.87 km1:45
Ga een flauwe bocht rechtsaf de Luchthavenweg op en volg deze weg 430 m28.30 km1:47
Restaurant- brasserie De Coockpit28.30 km1:47
Blijf 430 m op Ir. Miel Davits-dijk28.73 km1:49
Ga rechtsaf en volg deze weg 71 m28.80 km1:49
Ga rechtsaf en volg deze weg 310 m29.11 km1:50
Ga rechtsaf en volg deze weg 43 m29.15 km1:50
Ga een flauwe bocht rechtsaf en volg deze weg 3.2 km32.40 km2:01
Ga linksaf en volg deze weg 6 m32.40 km2:01
76
76 (Maarheezerhuttendijk, 6002SZ, Weert, Limburg, Nederland)32.41 km2:01
78
78 (Trancheeweg, 6002NM, Weert, Limburg, Nederland)34.99 km2:11
77
77 (IJzerenmanweg, 6006RV, Weert, Limburg, Nederland)36.56 km2:17
40
40 (Kerkstraat, 6006KL, Weert, Limburg, Nederland)38.47 km2:25
41
41 (Louis Regoutstraat, 6001 CN, Weert, Limburg, Nederland)38.71 km2:26
Ga rechtsaf de Parallelweg op en volg deze weg 77 m38.79 km2:26
Ga rechtsaf de Driesveldlaan op en volg deze weg 147 m38.94 km2:27
Driesveldlaan, 6001KC Weert, Limburg, Nederland38.94 km2:27
Blijf 121 m op Driesveldlaan39.06 km2:27
Ga rechtsaf de Wilhelminasingel op en volg deze weg 862 m39.92 km2:30
Ga rechtsaf de Biest op en volg deze weg 463 m40.38 km2:32
Aldeborch40.38 km2:32
Blijf 101 m op Biest40.48 km2:32
Ga een flauwe bocht linksaf de Biest op en volg deze weg 141 m40.62 km2:33
Ga een flauwe bocht linksaf de Wiekendreef op en volg deze weg 134 m40.76 km2:33
73
73 (Wiekendreef, 6003BX, Weert, Limburg, Nederland)40.76 km2:33
Blijf 142 m op Wiekendreef40.90 km2:34
Ga linksaf de Steenspil op en volg deze weg 82 m40.98 km2:34
Ga rechtsaf de Wiekendreef op en volg deze weg 125 m41.10 km2:34
Ga linksaf en volg deze weg 115 m41.22 km2:35
Ga linksaf en volg deze weg 635 m41.85 km2:37
Ga rechtsaf de Noordkade op en volg deze weg 88 m41.94 km2:37
Ga linksaf de Oude Hushoverweg op en volg deze weg 66 m42.01 km2:38
Wilhelmus Hubertus42.01 km2:38
Blijf 265 m op Oude Hushoverweg42.27 km2:39
Ga linksaf en volg deze weg 42 m42.31 km2:39
Ga linksaf de Rosveld op en volg deze weg 306 m42.62 km2:40
Ga rechtsaf de St. Donatuskapelstraat op en volg deze weg 523 m43.14 km2:42
Ga een flauwe bocht linksaf de St. Donatuskapelstraat op en volg deze weg 8 m43.15 km2:42
Ga rechtsaf de Rietstraat op en volg deze weg 55 m43.20 km2:42
Blijf 493 m op Rietstraat43.69 km2:44
Ga een scherpe bocht linksaf de Hushoverheggen op en volg deze weg 1.1 km44.79 km2:48
Ga een flauwe bocht rechtsaf de Hushoverheggen op en volg deze weg 11 m44.80 km2:48
Ga linksaf de Hushoverheggen op en volg deze weg 1.6 km46.40 km2:54
Ga rechtsaf de Heugterbroekdijk op en volg deze weg 4 m46.40 km2:54
69
69 (Weerterbosdijk, 6031LP, Nederweert, Limburg, Nederland)49.90 km3:08
74
74 (Onderstalweg, 6031LR, Weert, Limburg, Nederland)49.90 km3:08
84
84 (Philipsweg, Budel, Noord-Brabant, Nederland)50.80 km3:11
Ga linksaf de Philipsweg op en volg deze weg 1.8 km52.60 km3:17
Ga linksaf en volg deze weg 6 m52.61 km3:17
Ga rechtsaf en volg deze weg 1.1 km53.74 km3:21
Ga linksaf en volg deze weg 168 m53.91 km3:22
Ga rechtsaf en volg deze weg 34 m53.94 km3:22
Horriken, 6026RD, Maarheeze, Noord-Brabant, Nederland53.94 km3:22
Blijf 507 m op Horriken54.45 km3:24
Ga linksaf de Ontginningsweg op en volg deze weg 969 m55.42 km3:27
Ga linksaf de Rakerstraat op en volg deze weg 2 m55.42 km3:27
Chijnsgoed, 6026EZ, Maarheeze, Noord-Brabant, Nederland55.42 km3:27
Blijf 2.3 km op Rakerstraat57.76 km3:36
Pastoor Thijssenlaan 74-NE01, 6029RN, Sterksel, Noord-Brabant, Nederland57.76 km3:36
Blijf 9 m op Chijnsgoed57.76 km3:36
Volg de weg 6 m57.77 km3:36
Ga rechtsaf en volg deze weg 1.3 km59.09 km3:41
61
61 (Pastoor Thijssenlaan 1a, 6029RL, Sterksel, Noord-Brabant, Nederland)59.09 km3:41
Blijf 32 m op Pastoor Thijssenlaan59.12 km3:41
Ga een flauwe bocht linksaf de Beukenlaan op en volg deze weg 1.2 km60.30 km3:45
Oostrikkerweg, 6029PT, Sterksel, Noord-Brabant, Nederland60.30 km3:45
Blijf 333 m op Oostrikkerweg60.63 km3:46
Blijf 1.5 km op Oostrikkerweg62.15 km3:52
Ga rechtsaf de Hulsbroeken op en volg deze weg 2 m62.15 km3:52
18
18 (Oostrikkerdijk 24, 5595XD, Leende, Noord-Brabant, Nederland)62.15 km3:52
Blijf 2 m op Hulsbroeken62.15 km3:52
Ga rechtsaf de Oostrikkerdijk op en volg deze weg 461 m62.61 km3:53
Ga linksaf de Oostrikkerdijk op en volg deze weg 266 m62.88 km3:54
VVV Leende in het Brouwershuis62.88 km3:54
Blijf 44 m op Oostrikkerdijk62.92 km3:54
Ga een flauwe bocht linksaf de Oostrikkerstraat op en volg deze weg 548 m63.47 km3:56
Ga rechtsaf de Valkenswaardseweg op en volg deze weg 3 m63.47 km3:56
17
17 (Dorpstraat, 5595CD, Leende, Noord-Brabant, Nederland)63.47 km3:56
21
21 (Margrietlaan, 5595CB, Leende, Noord-Brabant, Nederland)63.85 km3:58
Ga linksaf en volg deze weg 24 m63.87 km3:58
Ga rechtsaf en volg deze weg 656 m64.53 km4:00
Golden Tulip Jagershorst64.53 km4:00
Volg de weg 660 m65.19 km4:02
Ga linksaf en volg deze weg 18 m65.20 km4:02
Ga rechtsaf en volg deze weg 113 m65.32 km4:03
Pannenkoekenhuis De Clown65.32 km4:03
Volg de weg 113 m65.43 km4:03
Ga linksaf en volg deze weg 18 m65.45 km4:03
Ga een scherpe bocht linksaf en volg deze weg 1.0 km66.48 km4:06
Ga linksaf en volg deze weg 24 m66.50 km4:07
Ga linksaf en volg deze weg 16 m66.52 km4:07
Ga een flauwe bocht linksaf en volg deze weg 8 m66.52 km4:07
Ga linksaf de Strijperpad op en volg deze weg 21 m66.54 km4:07
53
53 (Strijperpad, 5595XB, Leende, Noord-Brabant, Nederland)66.54 km4:07
Blijf 21 m op Strijperpad66.56 km4:07
Ga rechtsaf en volg deze weg 8 m66.57 km4:07
Ga een flauwe bocht rechtsaf en volg deze weg 16 m66.59 km4:07
Ga rechtsaf en volg deze weg 24 m66.61 km4:07
Ga linksaf en volg deze weg 1.6 km68.20 km4:12
Ga rechtsaf en volg deze weg 28 m68.22 km4:12
Leenderweg, 5555XM, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland68.22 km4:12
Volg de weg 45 m68.27 km4:13
Volg de weg 810 m69.08 km4:15
Ga rechtsaf en volg deze weg 80 m69.16 km4:16
Ga rechtsaf en volg deze weg 571 m69.73 km4:17
Ga een flauwe bocht linksaf en volg deze weg 389 m70.12 km4:19
Leenderweg 51, 5555CA, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland70.12 km4:19
Volg de weg 36 m70.15 km4:19
Ga linksaf en volg deze weg 430 m70.58 km4:20
Ga rechtsaf de Bakkerstraat op en volg deze weg 48 m70.63 km4:20
Ga een scherpe bocht linksaf de Bakkerstraat op en volg deze weg 12 m70.64 km4:20
Klappermanstraat 17, 5554EM, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland70.64 km4:20
Blijf 20 m op Bakkerstraat70.66 km4:21
Ga een flauwe bocht linksaf de Bakkerstraat op en volg deze weg 11 m70.67 km4:21
Ga linksaf de Europalaan op en volg deze weg 35 m70.70 km4:21
Ga linksaf de Bakkerstraat op en volg deze weg 48 m70.75 km4:21
Ga een flauwe bocht rechtsaf de Bakkerstraat op en volg deze weg 66 m70.82 km4:21
Ga rechtsaf de Bakkerstraat op en volg deze weg 127 m70.94 km4:22
Ga een scherpe bocht linksaf de Peperstraat op en volg deze weg 18 m70.96 km4:22
Ga rechtsaf de Peperstraat op en volg deze weg 305 m71.27 km4:23
Ga linksaf de Maastrichterweg op en volg deze weg 93 m71.36 km4:23
Maastrichterweg 9, 5554GE, Valkenswaard, Noord-Brabant, Nederland71.36 km4:23

Omschrijving

Speciaal voor je uitgekozen op deze route!

In de routes zijn smakelijk onderbrekingen aangegeven. Neem een kijkje, blijf even hangen en geniet van de omgeving en gastvrijheid bij deze afstaplocaties.

Pannenkoekenhuis De Clown

Pannenkoekenhuis De Clown is een gezellig restaurant midden in natuurgebied het Leenderbos. Met zijn stille bossen, heidevelden en vennen is het uitgestrekte Leenderbos een prachtig fietsgebied. Ee...

Meer informatie
Andere routes die langs deze locatie komen:
http://www.fietsvoordeelpas.nl/webelements/data/hotels279.png

Golden Tulip Jagershorst is een sfeervol 4-sterren hotel, gelegen in Leende op zo'n 10 autominuten van Eindhoven centrum. Het hotel beschikt over 89 smaakvol ingerichte hotelkamers, een binnenz...

Vind de beste prijsMeer informatie
Andere routes die langs deze locatie komen:
http://www.fietsvoordeelpas.nl/webelements/data/restaurants078.png

Restaurant- brasserie De Coockpit ligt vlakbij de start- en landingsbanen van Kempen Airport. Een mooie plek voor een gezellige tussenstop of als uitvalsbasis voor een tocht door de bosrijke omgevi...

Meer informatie
Andere routes die langs deze locatie komen:

Overnachten? Wij hebben tips voor je!

http://www.fietsvoordeelpas.nl/webelements/data/hotels279.png

Golden Tulip Jagershorst is een sfeervol 4-sterren hotel, gelegen in Leende op zo'n 10 autominuten van Eindhoven centrum. Het hotel beschikt over 89 smaakvol ingerichte hotelkamers, een binnenz...

Vind de beste prijsMeer informatie
Andere routes die langs deze locatie komen:

Wat is jouw ervaring?

Tijdens een dagje in de buitenlucht kom je soms de mooiste plekjes tegen. Heb jij een gezellig terrasje op deze route ontdekt met de lekkerste koffie ooit? Of heb je een plekje in de natuur gevonden waar je bijzondere planten of dieren kunt spotten? Deel al je tips, adviezen en ervaring met de andere route.nl fans. Klopt er iets niet aan de bewegwijzering van het Nederlandse netwerk? Meld het bij bordjeweg.nl of registreer om je ervaring te kunnen delen

Ook je ervaring delen? of registreer je voor een gratis account.

Foto's

Hieronder vind je alle foto's die bij deze route horen. Klik op de foto om een grotere versie te bekijken.