Al snel na het opstappen fiets je door de Kropswolder Buitenpolder. Vanaf het pad kijk je uit over open water, rietmoerassen en natte graslanden. Een heerlijk uitzicht om even mee op te frissen. Even later rij je de Westerbroekstermadepolder in, een naam die je bij Scrabble veel punten op zal leveren. Je rijdt door karakteristieke oude dorpjes als Engelbert en Harkstede waar naast de zeventiende-eeuwse Hervormde Kerk een toren staat die nog uit de dertiende eeuw stamt. Aan het einde van de route rij je weer de gezellige Camping Meerwijck op. Tijd voor een stoeltje, boekje en borreltje! Op je route zie je enkele karakteristieke gebouwen. Aan de Woldjerspoorweg in Engelbert staat bijvoorbeeld het voormalige spoorgebouw. Tevens kom je langs molens als de Stel’s Meuln, een korenmolen uit 1851. Ook in de Entreprise uit 1906 werd graan gemalen.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 334183 | Toegevoegd op 26-11-2015 | Laatst gewijzigd op 21-12-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.