Start op de markt in Valkenswaard voor een mooie fietstocht door een echt Brababants landschap. Heide,bos,vennen en landerijen wisselen elkaar af. Onderweg kom je
regelmatig een horecagelegenheid tegen in de dorpen Borkel en Schaft, Heeze en Leende.
In Valkenswaard kun je neerstrijken op een van de vele terrassen of bijvoorbeeld de expositie in het Steendrukmuseum bezoeken. De VVV medewerkers geven je graag informatie over de regio en alle mogelijkheden voor een gezellig verblijf in of rond Valkenswaard.
De VVV is ook het adres waar het Heide Hapje te koop is, een boekje met 12 consumptiebonnen. Als je tijdens je fietstocht bij een van de aangesloten cafe's een drankje besteld, krijg je tegen inlevering van een bon een gratis gerechtje.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
mooie route door 3 prachtige natuurgebieden. Groote Heide, Malpie en Leenderbos Route voor natuurliefhebbers met veel pauzeplaatsen in pittoreske plaatsen die de moeite waard zijn. Wij zijn gestart in Heeze!
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 186337 | Toegevoegd op 26-3-2015 | Laatst gewijzigd op 26-12-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.