Op het Zuid-Hollandse eiland Goeree-Overflakkee is het nog eens mooie fietsen door de polders. Je vindt hier volop rust, ruimte en oude molens.
Middelharnis
In dit dorpje kun je o.a. een mooie oude kerk bewonderen. Ook kom je langs de Korenaar, een korenmolen uit 1746. Verderop rij je langs de Vlieger, een waterloop waar je rond de oever veel natuurschoon aantreft. Je ziet in Middelharnis o.a. de Korenbloem, een gebouw uit 1705.
Oude-Tonge
In Herkingen passeer je o.a. de Dankbaarheid: een poldermolen uit 1841. Aan de Scharloodijk zie je nog twee prachtige monumenten: de zeventiende-eeuwse Visbank en het dorpskerkje uit 1788. In Nieuwe-Tonge kom je langs D’Oranjeboom, een poldermolen uit 1768. Ook Oude-Tonge is een leuk plaatsje om eens doorheen te fietsen. Je passeert hier alweer een molen met de naam De Korenbloem: dit gebouw stamt uit 1748.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Erg leuke fietsroute in het voorjaar. De bloembollenvelden lagen er schitterend bij. De dorpjes zijn schitterend. Bij Herkingen hebben wij langs het water gefietst in plaats van route te volgen. Was heel fraai met prachtige wolkenpartijen.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 183125 | Toegevoegd op 26-1-2015 | Laatst gewijzigd op 21-4-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.