Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Veel stukken langs drukke wegen met veel verkeer. Van de plassen zie je niet veel want de plassen gaan schuil achter huizen met hoge heggen of jachthavens. Wij vonden het niet zo heel erg mooi en daarbij was de route ook niet altijd even duidelijk.
Mooi!
Na knooppunt 13 moet je naar knooppunt 18, maar daar tussenin zit nog knooppunt 16. Deze staat niet in de route beschreven. Vlak voor het hotel heb je ook nog een grote parkeerplaats. Zonder slagbomen. Je kunt in Haarzuilens wat eten/drinken. Dit is onze derde route die wij hebben gefietst (we zijn beginnelingen) en we vonden het een hele mooie route.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 181403 | Toegevoegd op 28-11-2014 | Laatst gewijzigd op 11-2-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.