Je route gaat van start bij Domein De Kleine Witrijt. Rond het gehuchtje Weebosch lopen beekjes als de Run en de Aa. In dit beeklandschap zie je houtwallen, heideveldjes en poelen. En natuurlijk enkele authentieke Kempische langgevelboerderijen. De Abdij van Postel is een norbertijnenabdij, gesticht in de twaalfde eeuw. Deze heeft altijd bekend gestaan om haar gastvrijheid jegens de armen en de reizende gasten. Een echte aanrader is de abdijwinkel waar eigengemaakte producten worden verkocht: Postelse abdijkazen, abdijbier, kruiden, brood, melk en boter. Halverwege fiets je langs Café Restaurant De Wekker, waar je even kunt uitrusten en kunt genieten van een kop koffie. Terug rij je door Boswachterij De Kempen. De bewoonde wereld lijkt hier ver weg in de eindeloze bossen waarin naaldbomen domineren. Ook fiets je langs een heideveld.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 137693 | Toegevoegd op 20-12-2013 | Laatst gewijzigd op 21-9-2021
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.