Brugge is de hoofdstad en de grootste stad van West-Vlaanderen, maar toch doet het sfeervolle stadje kleinschalig aan. Een groot deel van de sfeer wordt uitgestraald door het 430 hectare beslaande historische centrum, dat als middeleeuwse stad is opgenomen op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Schattige huisjes, historische straatjes en lieflijke pleintjes liggen te wachten om ontdekt te worden. Paarden trekken huifkarretjes met toeristen, hun hoeven kletterend op de kinderkopjes en machtige torens op oude kerkjes steken statig in de lucht.
De eerste en enige bezienswaardigheid op de route is het Kasteel van Male. Dit kasteel is gebouwd in de twaalfde eeuw en diende als burcht voor de Graven van Vlaanderen. In 1954 vestigde zich hier de Sint-Trudoabdij, die tevens het kasteel opknapte en renoveerde. Het kasteel is in 2011 verkocht aan Hein Deprez, de stichter van het bedrijf Univeg.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 136819 | Toegevoegd op 1-11-2013 | Laatst gewijzigd op 21-12-2022
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.