Op korte afstand kom je langs vier hunebedden. Rondom Eext kun je nog meer Drentse cultuurhistorie beleven. Je rijdt namelijk een stuk door Nationaal beek- en esdorpenlandschap Drentsche Aa. Dit idyllische landschap is in 150 jaar tijd nauwelijks veranderd. Wat een prachtig gebied! Niet alleen het landschap ademt de sfeer van vroeger: je ziet ook oude Saksische boerderijen, zoals in het sfeervolle Anderen. In Boswachterij Gieten-Borger leidt het pad je door een mix van loof- en naaldbossen en heideveldjes. Hoe dieper je in deze bomenzee doordringt, hoe stiller het wordt. Je vindt hier ook het bekende Boomkroonpad. Tijdens een educatieve wandeling door de boomkruinen heb je prachtige vergezichten over de prachtige omgeving. Bij Snack- & Eetcafé Eexterhalte kun je op het gezellige terras lekker rustig bijtanken.
Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Leuke route. Één stuk slaat bij Anloo/Eext binnendoor het bos in (onverhard). Op de racefiets kan je hier gemakkelijk omheen fietsen, want het zand was er zo mul en los dat het alleen met de MTB goed te doen is.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 114784 | Toegevoegd op 31-5-2012 | Laatst gewijzigd op 30-11-2020
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.