Foto verdwenen? Lees alles over de vernieuwde copyright richtlijnen
Je kunt waarschijnlijk niet wachten om te starten met je tocht, maar je moet eerst nog naar het startpunt van de route toe. Klik hieronder op de button om je route naar het startpunt te plannen.
Hieronder vind je verschillende pauzesuggesties die je tijdens je route kan bezoeken. Deze zijn onderverdeeld in verschillende categorieën, zodat het makkelijk is voor jou om te kiezen.
Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun jij beslissen of deze route wat voor je is. Veel plezier!
Hele leuke tocht, stop zeker aan de bascule democratischer kunnen de prijzen niet zijn !
Prachtig!!
Gratis parkeren op de veemarkt. Vanuit de eerste kilometer door een hectisch Sint-Truiden, kom je in een fruitige wereld met vooral peren en appels, ook kersen kom je tegen. Dus in de bloesem tijd een aanrader. Horeca genoeg onderweg. Een aanrader is verscholen achter hoge bomen, Chateau De La Motte. Zeker even een biertje en/of een goed bord eten bij Brouwerij Kerkom. Voor je naar de Veemarkt fietst nog even langs ijssalon Vica, voor echt Italiaans ijs, heb geduld als je even moet wachten, en beslis ondertussen of je een klein ijsje, gewoon ijsje !!! of een grote besteld. Veel plezier.
Ook je ervaring delen? Log in of registreer je voor een gratis account.
Toon QR Embed deze pagina </>
Fietsroute 1033524 | Toegevoegd op 20-3-2019 | Laatst gewijzigd op 3-4-2019
Met al meer dan 2.500.000 downloads is onze app erg populair. Download de app vandaag nog in een van de stores.